Политички партии

СДСМ: Граѓаните ја препознаваат разликата, Маврово и Ростуше со Медат Куртовски ќе продолжи да се развива

Потпретседателот на СДСМ, Перо Костадинов, организациониот секретар, Вангел Андрески и членот на ИО, Костадин Ацевски денеска во општината Маврово и Ростуше се сретнаа со жителите од населените места Требиште, Велебрдо и Ростуше.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close