Политички партии

СДСМ: Градоначалниците од ВМРО-ДПМНЕ ништо не сработеа во првите три месеци

ВМРО-ДПМНЕ да престане со конструкции и оправдувања да ја прикрива неспособноста на своите градоначалници.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close