Политички партии

СДСМ: ВМРО-ДПМНЕ се обиде да деконспирира полициска акција за апсење на наркодилери од Битола

ВМРО-ДПМНЕ уште еднаш застана на страната на криминалот и криминалците.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close