Политички партии

СДСМ: ВМРО-ДПМНЕ продолжува каде што застана пред четири години со уништување на Охрид и Охридското Езеро

Скопје, 22 ноември 2021

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close