0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталОпштество

Свечен собир и признанија за вработените во Армијата и Министерството за одбрана

Во рамки на активностите со кои Армијата го одбележува својот 30-годишен јубилеј, денеска се одржа свечен собир на вработените во Генералштабот на Армијата и Министерството за одбрана.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close