КултураКултура.ПорталКултура.Слајдер

Свечено отворање на шестото издание на фестивалот „Киненова“

Во кино „Милениум“ вечер ќе биде отворено шестото издание на Меѓународниот филмски фестивал „Киненова“.

Back to top button
Close
Close