0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталОпштество

Светски ден на фармацевтите под мотото „Доверете ни го вашето здравје“

Под мотото „Доверете ни го вашето здравје“, денеска се одбележува Светскиот ден на фармацевтите.

Back to top button
Close
Close