0_Спорт.ПорталОстанатоСпортСпорт.Слајдер

Саудиска Арабија домаќин на Азиските зимски игри 2029

Пустините и планините во Саудиска Арабија наскоро ќе станат терени за натпреварувања во зимски спортови, соопшти OCA, додавајќи оти одлуката била донесена „едногласно“ на Генералното собрание во Пном Пен.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close