0_Спорт.ПорталСпортФудбал

Сари во Лацио до 2025

Италијанскиот фудбалски тренер Маурицио Сари постигна договор со Лацио да остане на клупата на римскиот прволигаш до крајот на сезоната 2024/25, јавија денеска локалните медиуми.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close