0_Магазин.ПорталМагазинСцена

Сара Мишел-Гелар: Нема Фејсбук за децата

Глумицата и нејзиниот сопруг Фреди Принц Џуниор имаат 13-годишна ќерка, Шарлот и 10-годишен син, Роки. Како што тврди строгата мајка, како родители едвај им дозволуваат да погледнат на тој интернет-простор.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close