0_Web_АктуелноЕвропаЕвропа.ПорталСвет.Слајдер

Санчез до Путин: Нема да победиш во војната против Украина

-Испраќаме силна порака до Путин: нема да победиш, рече Санчез во говорот на самитот на Алијансата, чиј домаќин е токму тој, пренесуваат британските медиуми.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close