ОпштествоХроникаХроника.Портал

Санкционирани 193 возачи за брзо возење

Санкционирани се 193 возачи за брзо возење при засилена акциска контрола на територијата на државата во текот на вчерашниот ден.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close