0_Македонија.ПорталХроникаХроника.Портал

Санкционирани 133 возачи во Скопје, 26 за брзо возење

Санкционирани се 133 возачи во Скопје од кои 26 за брзо возење, соопшти Министерството за внатрешни работи.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close