ОпштествоХроникаХроника.Портал

Санкционирани 129 возачи на територија на цела држава кои возеле под дејство на алкохол

Санкционирани се вкупно 129 возачи на територија на цела држава кои изминатата ноќ возеле под дејство на алкохол.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close