ОпштествоХроникаХроника.Портал

Санкционирани возачи за брзо возење во тетовско и кумановско

Полициски службеници на територија на СВР Тетово и СВР Куманово спроведоа акциски контроли во кои се санкционирани возачи кои возеле побрзо од дозволеното.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close