Општински вестиСкопје

Саниран дефектот на улица „Булевар 3-та Македонска Бригада“

Дефектот на улица „Булевар 3-та Македонска Бригада“ раскрсница со улица „Коста Абрашевиќ“ во населба Аеродром е саниран.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close