Општински вестиСкопје

Саниран дефектот на улица „Борис Трајковски“, водоснабдувањето нормализирано

Дефектот на улица „Борис Трајковски“ бб, е саниран информираат од ЈП „Водовод и канализација“.

Back to top button
Close
Close