0_Магазин.ПорталВидеоМагазинСцена

Сандра Булок оди в пензија за да му се посвети на семејството

Занимливо е и тоа што ден пред да го добие „Оскарот“ пред 12 години, беше една од ретките што се појави на сцената на „Златна малина“ и достоинствено го прими „одличјето“ и за најлоша глумица на годината - за филмот „Сѐ за Стив“.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close