0_Магазин.ПорталСцена

Сандра Булок: Не сум имала врска со Кијану Ривс

Ова „нешто повеќе“ би го уништило „нивното големо пријателство“. Сепак, таа не ја исклучи можноста да има романса во иднина...

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close