КултураКултура.Портал

Самостојната изложба „Интимно Понирање“ во Куќата на Робевци

Во галеријата во Куќата на Робевци, денеска од 20 часот ќе биде отворена самостојната изложба „Интимно Понирање“ од авторот Трајче Чатмов.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close