0_Спорт.ПорталСпортСпорт.СлајдерФудбал

Салах во Ливерпул и следната сезона

Салах, кој сезонава постигна 23 голови во Премиер лигата, би можел без обесштетување да го напушти Ливерпул доколку преговорите за нов договор пропаднат.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close