Дописници МКДОпштество

Салата „Младост“ во Неготино се оспособува за домашни и меѓународни натпревари

По спроведенета постапка за јавна набавка на ЛЕД рефлектори, започна реконструкцијата на осветлувањето во големата сала на спортската сала „Младост“ во Неготино.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close