0_Спорт.ПорталСвет.СлајдерСпортТенис

Сакари прва грчка тенисерка на ВТА завршниот турнир

Противничка на Сакари во четвртфиналето во Москва ќе биде Романката Симоне Халеп.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close