0_Web_Насловна-слајдерБалканДописници Свет

САД ја поддржуваат иницијативата „Отворен Балкан“

Американската амбасадорка во Тирана Јуриј Ким изјави дека ја поддржува иницијативата „Отворен Балкан“.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close