Дописници СветСветСвет.Слајдер

САД: Сите опции се во игра поради зголемената руска војска во близина на Украина

-Како што можете да разберете, сите опции се на маса, изјави за време на телефонски брифинг Карен Донфрид, помошник државен секретар за европски и евроазиски прашања.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close