СветСвет.ПорталСвет.Слајдер

САД: Одбор поддржа Бенон да се обвини за непочитување на Конгресот

Бенон претходно беше повикан да сведочи, но тој одби, што Одборот го оцени во својата одлука како - шокантно.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close