СветСвет.ПорталСвет.Слајдер

САД: Неодамнешните тестови со балистички ракети на Северна Кореја беа „загрижувачки и контрапродуктивни“

Специјалниот пратеник на Вашингтон Сунг Ким потврди дека САД се посветени на истражување на „одржлива и суштинска дипломатија“ со Северна Кореја.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close