СветСвет.Слајдер

САД кон Северна Кореја: Време е за одржливи, содржајни разговори

САД понудија средба со Северна Кореја без предуслови и јасно ставија до знаење дека Вашингтон нема непријателски намери кон Пјонгјанг, изјави американската амбасадорка во ОН, Линда Томас-Гринфилд

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close