0_Web_АктуелноСветСвет.ПорталСвет.Слајдер

САД и ЕУ загрижени поради „проблематичните и еднострани акции“ на Кина

САД и Европската унија денеска изразија силна загриженост поради „проблематичните и еднострани акции“ на Кина во Јужно и во Источно Кинеско Море, како и во Тајванското Море

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close