Оригинални текстовиПолитички партии

Саботковски: Утре ќе се одржи вонредна седница на Советот на општина Могила и ќе се предложи формирање на комисија за проценка на штетите од земјотресот

10 октомври 2022

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close