0_Web_АктуелноВидео изјаваКултураКултура.ПорталКултура.СлајдерМакедонија.СлајдерРепортажа

Годинашниот саем на книги во Скопје без ковид мерки, присутни над 60 издавачки куќи

Богата програма на книги погодна за сите читателски вкусови, разни работилници, но и настани за деца нуди годинешниот Саем на книги, кој овој пат си го „врати“ истиот начин на функционирање како и пред пандемијата - без заштитни мерки и протоколи.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close