0_Македонија.ПорталОпштествоХроникаХроника.Портал

Русковска ќе поднесе жалба до Советот на јавни обвинители

Русковска за МИА потврди дека денеска напладне ќе поднесе жалба на решението за нејзина суспензија, по што ќе даде изјава за медиуми.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close