0_Web_АктуелноМакедонија.СлајдерОпштествоХроника

Русковска најавува одговор на дисциплинската комисија во предвидениот рок

Обвинителката Вилма Русковска го добила барањето да се изјасни по решението на дисциплинската комисија и ќе одговори во предвидениот рок од пет дена, најдоцна до понеделник, потврди таа за МИА.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close