БизнисЕвропаЕвропа.ПорталСвет.Слајдер

Руски средства на француски Рено сега државен имот, ќе произведуваат Москвич

Објавата е во момент кога странски компании ја напуштаат државата поради воената кампања на Москва во Украина.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close