СветСвет.ПорталСвет.Слајдер

Руски и кинески воени бродови пловеле во близина на Алјаска

Американската крајбрежна стража во близина на Алјаска забележа кинески и руски поморски конвој, вклучително и крстосувачки брод со наведувачки проектили и разорувач

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close