0_Магазин.ПорталЗанимливости

Руски измамници продаваат уреди за „дечипирање“

Овие теоретичари на заговор ги уверувале следбениците дека „дечипаторот“ ќе ги уништи сите чипови што биле вбризгани со вакцината во раката.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close