ЕвропаЕвропа.ПорталСвет.Слајдер

Руски брод задржан поради пијан екипаж

Поморската канцеларија на полскиот град Гдиње денеска соопшти дека вчера бил задржан рускиот брод Руслана

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close