0_Web_АктуелноЕвропаЕвропа.ПорталСвет.Слајдер

Русија се надева дека САД нема да и испорачаат на Украина ракетни системи со долг дострел

Русија се надева дека САД нема да и испорачаат на Украина ракетни системи со долг дострел, изјави рускиот амбасадор во САД, Анатолиј Антонов.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close