0_Web_АктуелноЕвропаЕвропа.ПорталСвет.Слајдер

Русија негира дека подготвува инвазија врз Украина

Русија ги негира наводите на американските медиуми за потенцијален руски напад врз Украина, обвинувајќи ги САД дека се обидуваат да ја влошат ситуацијата

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close