0_Web_АктуелноЕвропаЕвропа.ПорталСвет.Слајдер

Русија им забрани влез во земјата на уште неколку европски лидери и воени компании

„Руската страна одлучи да ја прошири реципрочната листа на претставници од земјите-членки на ЕУ и институциите на кои им е забранет влез во Русија“, соопшти руското Министерство за надворешни работи на својата веб-страница.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close