0_Спорт.ПорталСпорт.СлајдерТенис

Русија избори финале против Хрватска во Дејвис купот

Тениската репрезентација на Русија се пласираше во финалето на Дејвис купот, откако вечерва во Мадрид ја совлада Германија со 2:0

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close