0_Web_АктуелноЕвропаЕвропа.ПорталСвет.Слајдер

Русија го истражува оштетувањето на гасоводите Северен поток како „меѓународен тероризам“

Russia probing damage to Nord Stream pipelines as 'international terrorism'

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close