0_Web_АктуелноБалканДописници Свет

Румен Радев: Бугарската дипломатија мора да биде во рацете на професионалец

Претседателот на Бугарија Румен Радев во своето обраќање рече дека надежите за новиот парламент се огромни

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close