0_Спорт.ПорталФудбал

Роналдо чека близнаци

Напаѓачот на Манчестер јунајтед, Кристијано Роналдо и неговата партнерка Георгина Родригез наскоро ќе добијат близнаци, објави денеска португалскиот капитен, кој веќе е татко на четири деца.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close