0_Магазин.ПорталМагазинСцена

Рок пејачот Шевчук казнет поради осуда на руската инвазија врз Украина

Познатиот руски рок пејач Јуриј Шевчук е казнет денеска во Русија поради осуда на офанзивата против Украина и критиките упатени кон претседателот Владимир Путин за време на концерт

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close