0_Спорт.ПорталСпортСпорт.СлајдерФудбал

Родригез мина во катарски Ал-Рајан

Времетраењето на договорот и висината на обесштетувањето не се соопштени.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close