Граѓански секторОпштински вестиСкопје

Роденденска крводарителска акција во Карпош

Во Спортската сала на ООУ „Лазо Трповски“ в четврток на 28 октомври, Општина Карпош ќе ја спроведе традиционалната крводарителна акција која се организира во пресрет на Денот на Општината - 3 Ноември.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close