0_Магазин.ПорталСцена

Роберт Патинсон како Бетмен на 3 март

„Ворнер брос“ го објави трејлерот за новиот филм за Бетмен, во кој Роберт Патинсон по првпат го глуми суперхеројот. Студиото го објави видеото на својот интернет-простор.

Back to top button
Close
Close