0_Магазин.ПорталМагазинСцена

Ринго Стар заразен со Ковид-19

Западните медиуми пишуваа дека, многу веројатно, се работи за Ковид-19, па сега е и потврдено дека поранешниот член на „Битлс“ е позитивен на коронавирус.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close