0_Спорт.ПорталФудбал

Ренова и Академија Пандев го отвораат 15. коло во ПМФЛ

Со дерби натпреварот меѓу Ренова и Академија Пандев попладнево од 13 часот во Тетово ќе биде отворено 15-то коло во Првата македонска фудбалска лига (ПМФЛ).

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close